Підтримка

Підключитися на безконтрактній основі (без укладення договору в письмовій формі)

Придбати стартовий пакет без укладення договору в письмовій формі Ви можете в інтернет-магазині або в центрах продажу та обслуговування  ПАТ «Укртелеком», у точках продажу послуг наших партнерів по всій Україні.

Придбавши стартовий пакет он-лайн Ви отримаєте безкоштовну адресну доставку та бонус при активації.

 

Підключитися на контрактній основі (підписавши договір про надання послуг)

Для укладення Договору в письмовій формі Ви можете звернутись до центрів продажу та обслуговування ПАТ «Укртелеком», до точок продажу послуг наших партнерів, надавши про себе необхідну інформацію та відповідний пакет документів або оформити заявку на пiдключення.

Контролювати нарахування та баланси, оплачувати та керувати послугами Ви можете через Особистий кабінет абонента. Також, за допомогою Особистого кабінету, абоненти передплаченого підключення можуть самостійно змінювати свій тарифний план, абоненти контрактного підключення - завантажувати свої рахунки, або замовити їх отримання на постійній основі на E-mail.

З усіма питаннями, які виникатимуть у процесі користування послугами ТриМоб, Ви может звертатись до центрів продажу та обслуговування ПАТ «Укртелеком» або зателефонувавши до Контакт-центру за номером 1188 (безкоштовно з мережі мобільного зв'язку ТОВ «ТриМоб») або 0800 50 1188 (безкоштовно в межах України з номерів операторів України).

Для абонентів – юридичних осіб:

091 110 1188 – з питань нових підключень та обслуговування  (понеділок - четвер з 09.00 до 17.00, п'ятниця з 09:00 до 16:00);

091 110 4242 – з питань податкових накладних (понеділок - четвер з 09.00 до 17.00, п'ятниця з 09:00 до 16:00).

НАДIСЛАТИ СМС Дізнатись номер